Zajęcia wyrównawczo-dydaktyczne w roku szkolnym 2015/2016
LpNazwa zajęćKlasaOpiekunDzieńGodzina
1 Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego III A, III B  J. Żurakowska-Kułaga 

poniedziałek

wtorek 

15:15 - 16:05

8:00 - 8:45 

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego II A  E. Sokołowska  wtorek  13:40-14:25 
Zajęcia dodatkowe z chemii I,II,III  M. Czubaszek  poniedziałek  14:30-15:15 
Zajęcia wyrównawcze, dodatkowe z geografii Wszystkie  G. Cygan  środa  14:25-16:05 
Zajęcia dodatkowe z historii i z wosu I,II,III  K. Malesa  środa 14:30-15:15

Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego,

Zajęcia dodatkowe z j. niemieckiego

 I

II

III

 Z. Pacholczyk

 

 

czwartek

poniedziałek

wtorek

12:45-13:30

7:10-7:55

 

Zajęcia wyrównawcze z fizyki,

Zajęcia dodatkowe z fizyki

I,II,III

IIIB, D,E 

G. Sikut

 

wtorek

czwartek 

15:15-16:00

14:30-15:15 

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego IA, IE, IIB  K. Siejko  wg potrzeb   
9 Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego

I

II,III 

 

A. Koszewska

 

poniedziałek

środa

czwartek

14:30-15:15

08:00-08:45

14:30-15:15 

10  Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego II B, D  J. Małolepsza  poniedziałek 16:00-16:45 
11  Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

II A

II C 

I. Kwiatek

 

piątek

piątek 

08:00-08:45

13:35-14:20

12  Zajęcia dodatkowe z historii

II A,B,C

III A,B, C 

E. Siejk

 

środa

 

14:25-15:15

 

13  Zajęcia dodatkowe z biologii I-III  I. Trzcińska 

wtorek

piątek 

08:00-08:45

13:40-14:25 

14  Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

III C, D

IB, II D

I D 

M. Paćko 

środa

wtorek

czwartek 

14:30-15:15

13:40 –14:25

8:00-8:45

15  Zajęcia dodatkowe i wyrównawcze z matematyki

I A,B

II D

III A,C,D

I B

A. Rakocińska

poniedziałek

poniedziałek

wtorek

czwartek 

08:00-08:45

13:40 – 14:25

14:30-15:15

13:40-14:25

16 Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego I A, B, E ,III A  A. Górska  czwartek  15:15 
17 Zajęcia wyrównawcze z matematyki

I C , II A, B, III E

I D, II A, B, III B 

M. Książak 

poniedziałek

środa 

13:40

08:00-08:45

18 Zajęcia dodatkowe i wyrównawcze z matematyki I E, II C  M. Płocharczyk  wtorek  14:30-15:15 
19 Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego

III

I, II 

E. Kulla

wtorek

czwartek 

14:25-15:10

14:25-15:10