Wychowawcy klas serdecznie zapraszają na zebrania z Rodzicami, które odbędą się w dniu 8 listopada (czwartek) o godzinie 16:30. Poniżej znajdą Państwo numery sal poszczególnych klas. W godzinach 17:00-18:00 odbędą się również konsultacje nauczycieli przedmiotowych - w pliku do pobrania znajdą Państwo wykaz sal, w których będą dyżurować.

konsultacje_8_XI_2018.jpg

zebrania 8 XI 2018

konsultacje 8 XI 2018

Wychowawcy klas zapraszają na zebrania rodzicielskie, które odbędą się w dniu 05.04.2018 r. (czwartek)

Terminy spotkań poniżej (również w pliku do pobrania)

ZEBRANIA_05.04.2018.pdf 

 

 

 

ZEBRANIA  RODZICIELSKIE – 05.04.2018 r.

 II A                             godz. 1615           sala 14

 II B                             godz. 1630           sala 25

 II C                             godz. 1630           sala 12

 II D                             godz. 1630           sala 24

III A                             godz. 1600          sala 33

 III B                            godz. 1600           sala 32

 III C                            godz. 1600           sala 36

 III D                            godz. 1600           sala 31

III E                            godz. 1600           sala 22

Dyrektor szkoły wraz z wychowawcami klas zaprasza na zebrania rodzicielskie, które odbędą się w dniu 11.09.2018 r. (wtorek) o godzinie 16:15.

Spotkanie rozpocznie się na korytarzu pierwszego piętra budynku szkolnego od powitania Pani Dyrektor Jolanty Salitry, po czym wychowawcy zaproszą rodziców i opiekunów do poszczególnych sal.
Poniżej znajduje się wykaz sal.

III A - sala 33
 III B - sala 36 
III C - sala 31
                                                                             III D - sala 32

napis Zebranie z Rodzicami

Wychowawcy klas zapraszają na zebrania podsumowujące I semestr roku szkolnego 2017/2018

Terminy spotkań poniżej (również w pliku do pobrania)

 

 ZEBRANIA_RODZICIELSKIE_PODSUMOWUJĄCE_I_SEMESTR.pdf

 

 

 

ZEBRANIA  RODZICIELSKIE – PODSUMOWANIE  I  SEMESTRU

ROK SZKOLNY 2017/2018

 II A            06.02.                 godz. 1600           sala 12

 II B            07.02.                 godz. 1515           sala 36

II C            07.02.                 godz. 1615           sala 12

  II D            06.02.                 godz. 1600           sala 32

III A           08.02                  godz. 1615           sala 14

III B           06.02.                 godz. 1615           sala 24

III C           08.02.                 godz. 1615           sala 25

III D           08.02.                 godz. 1615           sala 31

III E           08.02.                 godz. 1615           sala 22