WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE      
ROK SZKOLNY          NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA
TYTUŁ
OPIEKUN MERYTORYCZNY    
 2016/2017 Paweł Kowalczyk laureat Katarzyna Malesa
  Alicja Mućka finalista Katarzyna Malesa
 2015/2016 Afranowicz Michał laureat    Katarzyna Malesa
  Stanilewicz Piotr laureat Katarzyna Malesa
 2014/2015 Sieradocha Kamila laureat Katarzyna Malesa
  Mućka Gabriela finalista Katarzyna Malesa
 2013/2014 Butkiewicz Robert laureat Katarzyna Malesa
  Piątkiewicz Jakub finalista Katarzyna Malesa
2009/2010 Opałka Adam finalista Katarzyna Malesa
MATEMATYKA      
ROK SZKOLNY          NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA TYTUŁ OPIEKUN MERYTORYCZNY    
2015/2016 Pilimon Jakub finalista Maria Książak
  Śluzek Monika finalista Maria Książak
2013/2014 Drost Mateusz finalista Maria Książak
2010/2011 Panasiuk Sebastian laureat Agnieszka Rakocińska
GEOGRAFIA      
ROK SZKOLNY          NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA  TYTUŁ  OPIEKUN MERYTORYCZNY    
2014/2015 Wolanin Hubert finalista Grzegorz Cygan
2008/2009 Mederski Sławomir laureat Grzegorz Cygan
2007/2008 Stasiewicz Maciej finalista Grzegorz Cygan
2006/2007 Łyczakowska Anna laureat Grzegorz Cygan
 CHEMIA      
ROK SZKOLNY          NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA TYTUŁ OPIEKUN MERYTORYCZNY    
2016/2017 Jędrzejczak Jakub finalista Jolanta Salitra
2015/2016     Romanowicz Jakub finalista Jolanta Salitra
2010/2011 Jędrzejczak Piotr laureat Jolanta Salitra
HISTORIA      
ROK SZKOLNY          NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA TYTUŁ OPIEKUN MERYTORYCZNY    
2016/2017 Jędrzejczak Jakub laureat Wiesława Kępa
2010/2011     Jędrzejczak Piotr laureat Wiesława Kępa
  Panasiuk Sebastian finalista Katarzyna Malesa
FIZYKA      
ROK SZKOLNY          NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA TYTUŁ OPIEKUN MERYTORYCZNY    
2016/2017 Pilimon Jakub lauraet Mirosław Stempa
2015/2016 Meder Olga laureat Mirosław Stempa
  Pilimon Jakub finalista Mirosław Stempa
  Romanowicz Jakub finalista Grażyna Sikut
2013/2014 Drost Mateusz laureat Mirosław Stempa
BIOLOGIA      
ROK SZKOLNY          NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA TYTUŁ OPIEKUN MERYTORYCZNY    
2014/2015 Sieradocha Kamila finalista Irena Trzcińska