INNE KONKURSY

ROK SZKOLNY 2016/2017

  • Jakub Garbowski I miejsce w powiatowym konkursie strażackim
  • Jakub Szamotuło III miejsce w powiatowym konkursie strażackim

ROK SZKOLNY 2015/2016

  • Eliza Giebień - wyróżnienie w konkursie ogólnopolskim "Święta Rodzina Betlejem dziś " - opiekun Agata Iluk Kasza

ROK SZKOLNY 2014/2015

  • Julia Salińska, Kamila Sieradocha, Natalia Śluzek - III miejsce w konkursie Przedsiębiorczości PRAXIS  - opiekun Katarzyna Malesa

  • Jakub Jędrzejczak - II miejsce w miejskim konkursie matematycznym "Żyjemy wśród liczb" - opiekun Agnieszka Rakocińska

  • Paweł Szapiel - I miejsce w powiatowym konkursie strażackim

  • Szymon Nowakowski - II miejsce w powiatowym konkursie strażackim

  • Olga Meder - III miejsce w powiatowym konkursie strażackim

  • Dominika  Stefańska - III miejsce w diecezjalnym konkursie Napisz bł. ks. Jerzemu jak dziś zło dobrem zwyciężasz; opiekun Agata Iluk - Kasza

ROK SZKOLNY 2013/2014

  • Klaudia Kołtun - I miejsce konkurs fotograficzny - Piękno Braniewa. opiekun Katarzyna Malesa
ROK SZKOLNY 2010/2011
  • Patryk Sadło, Zbigniew Łyduch, Klaudia Gapczyńska - konkurs międzynarodowy Oto przychodzę jako pielgrzym - wyróżnienia. opiekun Agata Iluk

  • Patyk Sadło - II miejsce w konkursie międzynarodowym  "Zawierz przeszłość Bożemu Miłosierdziu teraźniejszość Bożej miłości a przyszłość Bożej opatrzności" opiekun Agata Iluk
ROK SZKOLNY 2009/2010
  • Agnieszka Paszak - III miejsce w konkursie ogólnopolskim List do przyjaciela III Ciechanowski Maraton Biblijny opiekun Agata Iluk
  • Michał Dudek - I miejsce - konkurs Krzyżacy opiekun Katarzyna Malesa
  • Piotr Cieślak, Marcin Dawidziuk, Przemysław Orpik, Szymon Pawłowski II etap Ogólnopolskiej Wiedzy o Internecie DialNet -opiekun Katarzyna Malesa
  • Kamil Mackiewicz - III miejsce w konkursie fotograficznym – „Piękno ziemi braniewskiej”
 ROK SZKOLNY 2007/2008
  • Michał Łukawski, Sławomir Mederski, Łukasz Wyrzykowski, Maciej Chalimoniuk VI miejsce w finale wojewódzkim konkursu ekonomicznego  „Z klasy do kasy” opiekun Katarzyna Malesa
  • Mateusz Wodziński - II  miejsce w konkursie fotograficznym „Krajobraz Warmii  i Mazur” – Olsztyn opiekun Katarzyna Malesa