Uczniowie naszego Gimnazjum wsparli akcję Unicef - dla każdego dziecka: "Spraw, aby dzieci z Syrii przetrwały zimę" biorąc udział w kiermaszu podczas Warmińskich Spotkań Czterech Kultur 2017! Pomysłodawczynią kiermaszu była P. Agata Iluk-Kasza i to ona zgłosiła naszą szkołę do wzięcia udziału w akcji UNICEF. Ozdoby świąteczne zostały własnoręcznie wykonane przez uczniów pod czujnym okiem P. Kasi Cieślak oraz p. Kamili Siejko - na zajęciach lekcyjnych oraz pozalekcyjnych. Część ozdób uczniowie przygotowali w domu. Będąc pod opieką p. Ewy Sokołowskiej, udało im się zebrać pokaźną kwotę, która pomoże zmagającym się z zimą najmłodszym Syryjczykom. Dziękujemy naszym uczniom za zaangażowanie i pomoc!

Poniżej kilka zdjęć z kiermaszu :)

 

 

unicef
unicef
unicef2
unicef2
unicef3
unicef3
Previous Next Play Pause
1 2 3