Gratulujemy naszej uczennicy, Alicji Gajewskiej (III C), zajęcia pierwszego miejsca w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Lekkiej Atletyce U-16 w rzucie dyskiem oraz pchnięciu kulą! Alicja osiągnęła wynik 43,05 m w rzucie dyskiem oraz 13,26 m w pchnięciu kulą. Życzymy dalszych sukcesów :)

Dnia 8.09.2018 r. uczniowie klasy III D: Nikola Grzybowska, Joasia Lubińska i Hubert Winiarski wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania. W tym roku czytaliśmy fragmenty "Przedwiośnia" Stefana Żeromskiego. W naszym mieście organizatorem tej akcji była Miejska Biblioteka Publiczna.

Poniżej kilka zdjęć :)

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się dnia 03.09.2018 r. o godzinie 11:00 :) Zapraszamy ;)

OHP w Braniewie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnych spotkaniach indywidualnych bądź grupowych związanych z doradztwem zawodowym, pośrednictwem pracy i wielu innych zagadnień mogących pomóc w odnalezieniu się na rynku pracy.

Niech żyją wakacje!!! Kompleks Rekreacyjno - Rehabilitacyjny "Zdrowe Braniewo" serdecznie zaprasza!