Informujemy, że do końca roku 2018 nasza szkoła realizuje projekt z dofinansowaniem z Unii Europejskiej "Kompetencje i wiedza kluczem do rozwoju" przy współpracy z Forum Animatorów Społecznych! Jeszcze wiele atrakcji czeka na naszych uczniów, nauczycieli i rodziców do 31.12.2018 r.

plakat info BR

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, by zapoznać się z procedurami Egzaminu Gimnazjalnego, harmonogramem oraz komunikatami CKE. Link do strony znajduje się poniżej:

Egzamin Gimnazjalny - procedury

W pierwszym tygodniu po feriach zimowych, tj. w dniach 6-8.02.2018 r. odbędą się Zebrania z Rodzicami na podsumowanie I semestru nauki w roku szkolnym 2017/2018.

Poniżej znajdą Państwo odnośnik do zakładki "Zebrania", gdzie podane zostały dokładne terminy dla poszczególnych klas.

Zebrania

Uwaga! Świetna propozycja od MOS Zatoka na spędzenie ferii zimowych! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą poniżej! Życzymy wspaniałej pogody i udanego wypoczynku!

Z uwagi na to, że Ferie Zimowe już za pasem, Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty w Olsztynie apeluje o rozwagę podczas wypoczynku. W odnośniku znajdziecie Państwo link do strony, na której umieszczone zostały informacje dotyczące bezpiecznego spędzania czasu wolnego oraz życzenia kuratora oświaty, Pana Krzysztofa M. Nowackiego.

Bezpieczne Ferie Zimowe