OHP w Braniewie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnych spotkaniach indywidualnych bądź grupowych związanych z doradztwem zawodowym, pośrednictwem pracy i wielu innych zagadnień mogących pomóc w odnalezieniu się na rynku pracy.

Niech żyją wakacje!!! Kompleks Rekreacyjno - Rehabilitacyjny "Zdrowe Braniewo" serdecznie zaprasza!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się dn. 22 czerwca 2018 r.

• klasy drugie godz. 8:15 - I piętro budynku szkolnego
  • klasy trzecie godz. 10:00 - Braniewskie Centrum Kultury

8 czerwca 2018 r. o godzinie 10:00 odbyła się III edycja ogólnopolskiej akcji czytelniczej "Jak nie czytam, jak czytam", która ma na celu zachęcić młodzież do czytania książek. Nasza szkoła przyłączyła się do akcji już trzeci raz. Uczniowie wzięli udział w marszu po terenie szkoły i w późniejszym wspólnym czytaniu. W tym roku było nas około 230 osób.

Poniżej zdjęcia z akcji.

Zapraszamy Uczniów oraz Rodziców do zapoznania się z ofertą stypendialną fundacji "Dobra Sieć". Więcej informacji na stronie http://www.mojestypendium.pl

fundacja dobra sieć